Przejdź do treści
Wczytuję...

Zapasy w stylu wolnym - KAVKAZ

Rozpoczynamy działalność naszego klubu sportowego - opartego o metody treningowe praktykowane na Kaukazie Północnym. Warto podkreślić, że przedstawiciele Kaukazu Północnego odnoszą ogromne sukcesy w dziedzinach sportów walki na całym świecie.

Cena zajęć od osoby - 200zł miesięcznie - opłata obejmuje trzy treningi w tygodniu. Odnosi się to zarówno do dzieci, jak również dorosłych. Cena za jednorazowy trening wynosi 30zł. Pierwszy trening, dla nowych osób jest bezpłatny. 

Nabór do klubu

Nabór do naszego klubu trwa cały czas, cały czas przyjmujemy osoby początkujące, w zasadzie to wszystkie osoby są dla nas początkujące. Uwierzcie nam, że te same ćwiczenia na naszych treningach wykonywał przyszły mistrz świata w UFC oraz 7-latek na swoim pierwszym w życiu treningu sportowym! 

Bez obaw!

Przybywajcie na swoje pierwsze zajęcia! My o wszystko zadbamy - o to, abyście przetrwali swój pierwszy trening, jak również o to, aby ułożyć dla Was od samego początku ścieżkę Waszego rozwoju dostosowaną do Waszego wieku i możliwości! 

Program zajęć

Na treningach dominuje praca w zakresie zapasów w stylu wolnym oraz sambo sportowego - w kimonach. Trenujemy również z uwzględnieniem technik i przepisów judo. Nasze zajęcia mają być praktyczne dla przedstawicieli wszystkich wymienionych dziedzin, jak również dla osób trenujących pod MMA czy BJJ, ADCC. Nasz trener pokazał wielokrotnie, że zawdzięczając doskonałemu przygotowaniu zapaśniczemu jest w stanie wygrywać zawody z niemal każdej dyscypliny sportów walki gdzie występują techniki rzutów.

Kontakt

info (at) kavkaz.pl 
(zamień (at) na @)

telefon 885672015 (jeśli linia zajęta, zgłasza się poczta - proszę o sms - oddzwonię!)

Wstępne założenia naszego klubu:

1. Uczyć się od kogoś, kto zna światowy poziom (zwłaszcza marzyłem o tym będąc na seminariach z judo z mistrzami ze świata - mając porównanie do poziomu krajowego).
2. Chciałem aby trening nie trwał 90 minut - bo to po prostu za mało. Niech trwa dwie godziny i dłużej, jeśli jest taka potrzeba. I nie mogłem zrozumieć dlaczego zawsze z sali wyrzuca mnie dozorca, recepcjonistka, dlaczego ktokolwiek mnie ponagla i wyrzuca. Ja nigdy nikogo ze swojego sklepu, serwisu, restauracji - nigdy w życiu nie wyrzuciłem. A wyrzuciłem kilku pracowników, którzy tak właśnie robili.
3. Chciałbym aby potężny akcent został postawiony na perfekcyjne przygotowanie fizyczne - w naszej sekcji zapaśniczej będziemy np. ćwiczyć na odważnikach kulowych - ketlach - pod nadzorem najlepszych specjalistów światowego poziomu. Jak również wiedza na temat przygotowania fizycznego samego Deniego Arsaeva jest przeogromna.
4. W miarę rozwoju będziemy zwiększać ilość i długość treningów - zależnie od potrzeb.
5. Wolna mata - zawsze jej brakowało. Zawsze brakowało możliwości przećwiczenia konkretnej techniki wiele razy, we własnym tempie. 
6. Wielokrotne ćwiczenie jednej techniki - nigdy nie rozumiałem dlaczego na treningach jest tak dużo technik i nie ćwiczymy dokładnie tej jednej. W naszej sekcji będziemy ćwiczyć jedną technikę tak długo - jak trzeba. Już na samym początku tak ustaliliśmy z trenerem.
7. Chcemy skupić się na systemach związanych z techniką walki w stójce - ale w kontekście rzutów. Będziemy ćwiczyć zapasy - ale również sambo sportowe i judo. W sambo akurat są dozwolone wszystkie rzuty z zapasów i judo.

Zapraszam na treningi!
Iwo Czerniawski 

Trwa nabór do klubu - zapraszamy dzieci od 6 roku, młodzież i dorosłych w każdym wieku!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem treningów: 
https://kavkaz.pl/grafik-treningow