ZAPASY JUDO SAMBO
WARSZAWA

Dołącz do naszego klubu! Zapraszamy na pierwszy darmowy trening. Nabór do naszych sekcji trwa cały rok.

Zapasy w stylu wolnym, judo i sambo - KAVKAZ

Klub Kavkaz zrzesza zawodników różnych kultur, narodowości. Prowadzone są sekcje dla różnych grup wiekowych - poczynając od dzieci od 5 roku życia, przez młodzież i dorosłych w każdym wieku. Prowadzimy zajęcia w dwóch głównych kierunkach sportowych - zapasy w stylu wolnym oraz sekcje judo/sambo. 

Aktualny sztab trenerski w zakresie zapasów to dwóch utalentowanych zapaśników i doświadczonych trenerów pochodzących z Kaukazu Północnego - Deni Arsaev oraz Hasan Mucuhaev (Zasłużony Trenere Republiki Czeczenia, Master Sporta), obaj legitymują się licencją Polskiego Związku Zapasniczego. Obaj posiadają bogate doświadczenie wyniesione nie tylko z czeczeńskiej kadry zapaśniczej, ale również z zapaśniczych ośrodków szkoleniowych Dagestanu - kolebki zapasów. Obaj trenerzy są żywymi nośnikami wiedzy zapaśniczej gór Kaukazu, gdzie zapasy stanowią sport narodowy, skąd wywodzą się absolutnie najwybitniejsi zapaśnicy świata. Tym, czym dla brazylijskiego ju-jitsu jest Brazylia, tym dla zapasów jest Kaukaz

Równolegle z mocną sekcją zapasów w klubie działa sekcja judo/sambo prowadzona przez czynnego zawodnika, trenera z 20-letnim stażem, tytułującego się licznymi medalami, w tym srebrem Mistrzostw Europy Sambo - jest nim - Wasyl Wojtiechowicz

Klub Kavkaz to w tej chwili jedyna taka inicjatywa w Polsce. Działamy bez kompromisów. Walczymy o najwyższe cele sportowe. Z jednej strony tworzymy najlepsze możliwe warunki dla zawodników, którzy planują osiągnięcie najwyższych celów sportowych, życiowych. Zajmujemy się również kształceniem dzieci od 5 roku życia - z myślą o tym, że z nich wyrastać będą przyszli mistrzowie

Oferujemy również zajęcia na wysokim poziomie dla wszystkich tych, którzy trenują dla siebie, dla własnego zdrowia i satysfakcji. Wszystkim zapewniamy treningi na wysokim poziomie, wszechstronne, ogólnorozwojowe. Trenujemy praktycznie cały czas, nie robimy przerw na święta czy wakacje. Nasi najlepsi zawodnicy trenują codziennie i zostają po treningach aby wykonać pracę indywidualną. 

Dysponujemy własnym obiektem, nie wynajmujemy sal na godziny co w znacznym stopniu ułatwia nasze funkcjonowanie, są wśród naszych zawodników bowiem tacy, którzy znaczną część swojego życia spędzają na naszej sali treningowej.

Nasze treningi dla dzieci trwają przynajmniej 90 minut i odbywają się 3 razy w tygodniu. 

Treningi dla młodzieży i dorosłych trwają przynajmniej dwie godziny (często dłużej) i dla chętnych odbywają się każdego dnia - z wyłączeniem niedzieli (czas regeneracji). 

Najzdolniejsi zawodnicy mogą liczyć na wsparcie klubu - m.in. w postaci sfinansowanych wyjazdów na zgrupowania, zakupu odzieży i obuwia sportowego. 

Nabór do klubu trwa!

Nabór do naszego klubu trwa cały czas, cały czas przyjmujemy osoby początkujące, w zasadzie to wszystkie osoby są dla nas początkujące. Uwierzcie nam, że te same ćwiczenia na naszych treningach wykonywał przyszły mistrz świata w UFC oraz 6-latek na swoim pierwszym w życiu treningu sportowym! 

Zapisz się na newsletter!

napisz do nas: info@kavkaz.pl

zadzwoń do nas:  789 307 427

Co możesz u nas potrenować?

Zapasy

Zaczynaliśmy o prowadzenia treningów zapasów i możemy zapewnić w tej dziedzinie bardzo profesjonalne treningi.

Judo dla dzieci

Judo jest doskonałym spotem zarówno dla dzieci w każdym wieku.

Judo dla dorosłcyh

Prowadzone przez nas trening judo dla dorosłych skierowane są dla różnych grup wiekowych.

Samoobrona dla dzieci

Jesteśmy jednym z nielicznych klubów w Polsce, który prowadząc sportową sekcję sztuk walki dla dzieci nauczają jednocześnie najważniejszych elementów samoobrony.

Sambo sportowe

Jesteśmy jednym z nielicznych klubów w Polsce posiadających realną wiedzę na temat sambo sportowego.

Treningi indywidualne

Treningi indywidualne mogą stanowić doskonałe wsparcie przygotowawcze zawodników startujących w różnych formułach.

Dlaczego my?

Najlepsi trenerzy

Ambitne plany

Kompleksowe podejście

Zrównoważony rozwój

Najnowsze informacje z naszego klubu

Wstępne założenia naszego klubu:

  1. Uczyć się od kogoś, kto zna światowy poziom.
  2. Chciałem aby trening nie trwał 90 minut - bo to po prostu za mało. Niech trwa dwie godziny i dłużej, jeśli jest taka potrzeba. I nie mogłem zrozumieć dlaczego zawsze z sali wyrzuca mnie dozorca, recepcjonistka, dlaczego ktokolwiek mnie ponagla i wyrzuca.
  3. Chciałbym aby potężny akcent został postawiony na perfekcyjne przygotowanie fizyczne - w naszej sekcji zapaśniczej będziemy np. ćwiczyć na odważnikach kulowych - ketlach - pod nadzorem najlepszych specjalistów światowego poziomu. Jak również wiedza na temat przygotowania fizycznego samego Deniego Arsaeva jest przeogromna.

czytaj dalej

Jak trenujemy?

Zapasy Kavkaz